sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Silnik Trójfazowy

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Silnik Trójfazowy

Silnik trójfazowy ma zastosowanie tam, gdzie napęd i urządzenie narażone jest na obciążenia chwilowe lub stałe, a popyt na pracę silnika i jego moc jest dużo wyższe. Sklep Akcesoria CNC oferuje silniki trójfazowe, które mają rozróżnienie na łapowe i kołnierzowe. Każdy Klient znajdzie silnik, którego szuka, przeznaczony do różnych maszyn oraz pracujący w wielu środowiskach, nawet bardzo różniących się od siebie. Do wyboru są silniki 3 fazowe pracujące na takich prędkościach obrotowych jak: 700, 900, 1400 i 2800 obrotów. Szybka wysyłka i odpowiednio dobrane urządzenie to gwarancja od Akcesoria CNC. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy ze zdecydowaniem się na konkretny produkt to prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, który chętnie pomoże.

Silnik 3 fazowy dostępny jest w kategorii łapowej (B3) i kołnierzowej (B5 – duży kołnierz oraz B14 – kołnierz mały). Zakres mocy waha się od 0,06 kW do 22 kW, a prędkości obrotowe są tak różne, że łatwo znaleźć silnik przeznaczony do konkretnej aplikacji. Silniki trójfazowe oferowane przez nas mają wbudowany hamulec albo obce chłodzenie, które pozwala na pracę z falownikami przy stosunkowo niskich prędkościach obrotowych. Wentylator zaś odpowiada za chłodzenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na silnik trzyfazowy oraz zapoznania się z silnikami przeciwwybuchowymi do pracy w rożnych strefach zagrożeń. Silniki oszczędzająca energie wykonane są zgodnie z normą IE2 (powyżej 0,75 kW) i co ważne – są polskiej produkcji. Wspieramy tym polską gospodarkę.

 

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png