sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Silniki z obcym chłodzeniem

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Silniki z obcym chłodzeniem

Silniki z obcym chłodzeniem na rynku pojawiły się już jakiś czas temu, jednak dopiero niedawno zyskały prawdziwy rozgłos, a coraz więcej użytkowników maszyn przekonuje się do ich użycia. Obce chłodzenie to pewność stabilnej pracy z zachowaniem koniecznego bezpieczeństwa, nawet wtedy gdy obroty są niewielkie – w swojej ofercie mamy prędkości obrotowe od 700 do nawet 2800 obrotów. Silnik ma ogromne możliwości dzięki zastosowaniu obcego chłodzenia, a dodatkowo można w nich zastosować np. falowniki.


Nasz asortyment obejmuje silniki jednofazowe i silniki trzyfazowe dostępne w wykończeniu kołnierzowym i łapowym. Ich zakres mocy to 0,06 do 22 kW, a prędkość obrotową silnika można znaleźć do każdej, dowolnej aplikacji. Oprócz obcego chłodzenia silniki z naszej oferty mają również hamulec. Inne dostępne u nas silniki to takie w wykonaniu przeciwwybuchowym (gdzie istnieje zagrożenie pracy), silniki dwubiegunowe, z enkoderem czy rewersyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz do kontaktu z nami celem konsultacji.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png