sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Sprzęt spawalniczy i wyposażenie

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)
Sprzęt spawalniczy i wyposażenie

Ochronny sprzęt spawalniczy

Ochrona spawacza oraz montera konstrukcji stalowych podczas spawania jest konieczna w każdym zakładzie spawalniczym oraz tam, gdzie odbywa się spawanie konstrukcji. Spawanie jest szkodliwe nie tylko dla oczu, może powodować również uszkodzenia twarzy, szyi, a nawet rąk, nóg i całego ciała. Najważniejsza jest jednak ochrona twarzy i oczu i z myślą o niej posiadamy bardzo szeroką ofertę, wyłącznie sprawdzonych, profesjonalnych sprzętów spawalniczych do ochrony zdrowia. Nasza oferta jest bardzo bogata i pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu spawacz, jego pomocnik czy też montażysta konstrukcji, będą właściwie zabezpieczeni podczas swojej pracy, a ich zdrowie nie będzie wystawione na szwank.

Przyłbice spawalnicze

Kluczowym elementem ochrony spawacza oraz pomocnika i montażysty konstrukcji są przyłbice spawalnicze. Dostępne są one w kilkunastu wariantach o różnych kształtach oraz o zróżnicowanym designie. Przyłbice zostały wykonane i zaprojektowane przez uznanych na świecie producentów, stąd też charakteryzuje je wygoda użytkowania, komfort pracy, a także piękny i stylowy design, który oprócz precyzyjnej ochrony twarzy, głowy, szyi oraz karku, nadaje komfortu pracy każdemu spawaczowi. System montażowy przyłbic jest w pełni regulowany, dzięki czemu może być dostosowany bezpośrednio do głowy, jak i karku spawacza. Ponadto, przyłbica wykonana jest z miękkim obiciem wnętrza, dzięki temu twarz nie jest narażona na uszkodzenia czy też urazy, a przyłbicę można precyzyjnie i miękko dopasować do jej kształtu. W każdej przyłbicy znajdują się wymienne szkiełka spawalnicze, pozwalające na ich regularną wymianę po zużyciu lub uszkodzeniu.

Szybki spawalnicze

Istotnym elementem każdej przyłbicy są szybki spawalnicze. Mają one za zadanie chronić oczy spawacza, tak przed jaskrawym światłem, jak również przed uszkodzeniami mechanicznymi czy też poparzeniem. Szybki dostępne są u nas w różnych kształtach i wielkościach, mogą być dostosowane i zoptymalizowane pod konkretną przyłbicę. Szybki sprowadzane są wyłącznie od producentów, którzy posiadają uznanie na rynku spawalniczym i cechują się wytrzymałością oraz efektywnością pracy. Pakowane są po kilka sztuk.

Ubiór ochronny – nagolenniki i rękawy spawalnicze

Wszelkiego rodzaju rękawy ochronne czy też specjalne nagolenniki to element wyposażenia spawacza, który należy do podstawowych. Aby precyzyjnie spawać duże i ciężkie konstrukcje, konieczne jest wprowadzenie dużej ilości spoiny. Wówczas temperatura jest wysoka, a spawacz musi prowadzić spawanie przez dłuższy czas. Rękawy oraz nagolenniki tworzą doskonałą ochronę przed ciepłem, a także uszkodzeniami mechanicznymi, czy też ostrymi krawędziami każdej konstrukcji. Ubiór taki zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale i większy komfort pracy, przez co spawanie jest zdecydowanie bardziej efektywne i skuteczne, a także odbywa się w zdecydowanie bardziej przyjaznych warunkach. Każdy spawacz powinien posiadać specjalnie przygotowany ubiór ochronny w zależności od rodzaju spawanej konstrukcji.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png