sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Seria Rol e-chain®

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Seria Rol e-chain®

System Rol e-chain® - zamiast prowadnic ślizgowych zamontowano rolki

Konwencjonalnie zaprojektowane typy e-chain® są obsługiwane w trybie ślizgowym na długiej odległości przesuwania. Przyczyną rozwoju Rol e-chain® była konieczność rozszerzenia limitu technicznego tego trybu operacyjnego. Wymagania odnośnie e-chain® na długich odległościach stale wzrastały w ostatnich latach. Przesunięcia na odległość powyżej 400 metrów stworzyły nowe wyzwania, takie jak nadzwyczajne szybkości przesunięcia w systemie dźwignic przy obciążeniu kabli do 50 kg/m.


Rolkowe ogniwa przedłużające do jeszcze większych obciążeń dodatkowych oraz szerokości do 2m lub więcej

Y = Wytrzymałość na rozciąganie - siła ścinania w procentach
X1=Długość przesuwu, X2 = Długość prowadnika
A = Prowadnik rolkowy
B = Prowadnik standardowy
Dane: Waga wypełnienia 10kg/m

Przsunięcie wzdłużne (przesunięcie poprzeczne) 441,3 m, wdrożona z igus® Rol e-chain® Series 5050R.

7 zastosowań Rol e-chain®

  • Silna redukcja mocy napędu do przesuwania e-chain® do poniżej 25%
  • Możliwe przesunięcia do 800 m
  • Możliwa prędkość do 10 m/s
  • Szereg typów rolek zapewnia optymalną przydatność do zastosowania
  • Stała odporność rolek do zastosowań gdzie występuje brud
  • Dostępny jako gotowy do instalacji system wyposażony w wiązki kabli
  • Gwarancja systemu do systemów wiązkowych (zgodnie z zastosowaniem)

Powierzchnia zastosowania

Rol e-chain® firmy igus® jest przeznaczony do zastosowań, w których muszą być stosowane długie przesunięcia z dużą szybkością. Na przykład jak w przypadku ciemni do obróbki zdjęć lub systemów przenoszenia materiałów. Również w wolniejszych zastosowaniach w systemach dźwignic lub instalacjach podnoszących, można zaoszczędzić pieniądze dzięki niskim współczynnikom tarcia w systemie przy wymiarowaniu mechanizmów napędowych, które mogą być znacznie mniejsze w porównaniu z Rol e-chain®.

Program dostawy Rol E-Chain

Wewnętrzne wysokości od 32, 42, 56 i 80 mm, jak również szerokości od 50 mm do kilku metrów są możliwe i dostarczane z magazynu. Cała separacja wewnętrzna i możliwośc montażu systemu igus E4 jest dostępna. Mogą być stosowane standardowe koryta prowadnic odpowiednich łańcuchów dostępnych w magazynie. Typy Rol e-chain® zasadniczo są otwierane zatrzaskowo po obu stronach. Dostępny jest szereg materiałów i geometrii rolek (profile rolek etc). Kule stalowe ze stali nierdzewnej odpornej na korozję są stosowane standardowo w Rol e-chain®. Rol e-chain® są dostępne jako już zmontowany system e-chain system®. Są one montowane przez specjalistów igus® z przewodami chainflex® z wtyczkami wg Państwa specyfikacji i pakowane w sposób umożliwiający łatwy montaż. Typy Rol e-chain® w zależności od długości przesunięcia są dostarczane na bębnie.W przypadku kabli z zakresu chainflex® pokrywającego ponad 850 typów są możliwe w zależności od zastosowania, możemy także objąć gwarancją cały system. 

Pomieszczenia tego typu są projektowane przez naszych inżynierów projektu. Chętnie przedstawimy ofertę. Możemy to przedyskutować.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png