sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

System E6.1

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)
System E6.1

System E6.1: nowa generacja cichych prowadników odpowiednich do pracy w pomieszczeniach czystych

Po 10 udanych latach jako specjalista do pracujący cicho i odpowiedni do pomieszczeń czystych, zaczyna się nowa generacja. Oprócz sprawdzonych korzyści płynących z serii E6 nowa generacja tych prowadników oferuje wiecej korzyści, które ułatwiają obsługę. Ponadto, w związku ze zmianami w konstrukcji ulepszony został dostęp do wnętrza prowadnika, waga została zmniejszona oraz montaz jest teraz łatwiejszy. 
 

  • Poprzeczki są teraz uchylne na obie strony oraz usuwalne po wewnętrznym i zewnętrznym promieniu.
  • Kierunek obrotu można zmienić, np. do instalacji zigzag.
  • Opcja bez naprężenia przez obrót ogniwa wewnętrznego
  • Niezwykle ciche dzięki małemu skokowi i hamulcowi w systemie odbojów.
  • Niezwykle niski poziom wibracji
  • Odporny na ścieraie system mocowania (połączenie otwór/trzpień)
  • Bardzo cicha praca
  • Szybsze "cięcie" do wymaganej długości, dzięki zoptymalizowanej konstrukcji
  • Gładka konstrukcja wnętrza prowadnika dla długiej żywotności przewodów i węży 


Poprzeczki są uchylne na obie stron oraz usuwalne po wewnetrznym i zewnętrznym promieniu 37% oszczędność wagi (w porównaniu z E6.29)Średnica wewnętrzna w pełni dostęna w celu łatwego wypełnienia przewodami

 

 
 

Wnętrze przyjemne przewodom

 

 

Główną cechą prowadików igus® serii E6 jest ich doskonała praca w pomieszczeniach czystych. Nowa generacja porusza się w tym kierunku. Prowadzone są testy pracy w pomieszczeniach czystych. 

Aby chronić przewody i węże w prowadnikach jeszcze bardziej wydajnie konstrukcja nowej serii E6.1 została bardzo ulepszone. 

Powierzchnia poprzeczek jest niezwykle gładka i zaokrąglona - tak samo jak punkt styku pomiędzy poprzeczkami i płytkami bocznymi ogniwa e-prowadnika. Punkt wtryskowy oraz pozostałe punkty znakujące zostały zaprojektowane na zewnętrznej części łańcucha kablowego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poziom hałasu
 
Poziom hałasuTesty firmy igus® pokazują, że nowa generacja E6.1 ma potencjał, aby ustanowić nowe standardyw jeśli chodzi o cichą pracę i niski poziom hałasu. 

Seria E6.129 przeszła testy hałas w laboratorium testowym igus® z rezultatem 2 dB(A) poniżej już dobrego poziomu hałasu serii prowadników E6.29 od igus®.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmniejszona waga
Nowa generacja E6.1 może uzyskać wyższe przyspieszenia, dzięki zredukowanej masie o 37%, co tworzy z nich niezwykle dynamiczne i ekstremalnie ciche prowadniki.

 

 

 

 

 

 

Zmniejszona waga

 

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png