sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Przewody poliuretanowe

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Przewody poliuretanowe

Przewody poliuretanowe:

do powietrza i innych substancji, stosowane w układach pneumatycznych i centralnego smarowania.

Jednym z naszych flagowych produktów są specjalne węże oraz same przewody pneumatyczne. Ich wysoka trwałość, bardzo wysoka jakość wykonania i precyzyjna konstrukcja sprawiają, że przewody te osiągają trwałość rzędu nawet kilkudziesięciu lat. Ich konstrukcja z poliuretanu sprawia, iż ich ewentualna konserwacja nie jest konieczna. Natomiast specjalny materiał gwarantuje szczelność, zarówno przy szybkozłączkach, jak i armaturze skręcanej.

Przewody poliuretanowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wyjątkowo trwałymi ściankami, dzięki czemu z powodzeniem można je zaginać, nie łamiąc samego przewodu. W ofercie naszego sklepu znajdują się specjalne zwijadła. Pozwalają one utrzymywać porządek w przewodach pneumatycznych, przechowywać je w miejsce, które nie narazi je na uszkodzenia, czy dostanie się do środka materiałów ostrych, mogących uszkodzić przewód. Grube ścianki przewodów chronią je przed przypadkowym rozcięciem czy też innymi uszkodzeniami. 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png