sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Zawory, elektrozawory, wyspy zaworowe

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Zawory, elektrozawory, wyspy zaworowe

Wszystkie narzędzia z tej kategorii należą do urządzeń pneumatycznych. Zawory pneumatyczne, zwane zaworami rozdzielającymi, stosowane są do sterowania, regulacji oraz rozdziału kierunku przepływu czynnika roboczego w pneumatycznych układach sterujących i napędowych. Kierunek przepływu jest sterowany za  pomocą różnych elementów, w tym suwaka, płytki rozdzielającej lub grzybka. Zawory pneumatyczne różnią się, między innymi, wielkością zaworu, sposobem sterowania, sposobem doprowadzania czynnika roboczego do elementu sterującego czy ilością dróg, którymi przypływa czynnik roboczy. Generalnie, zawory i elektrozawory mają zastosowanie przy budowie instalacji, konstrukcji maszyn i urządzeń i w innych branżach i dziedzinach przemysłu. W ofercie naszego sklepu znajdują się kilka różnych rodzajów narzędzi pneumatycznych.

Zawory elektromagnetyczne (elektrozawory) to zawory otwierane i zamykane sygnałem elektrycznym, urządzenie o najwyższej klasie. Zasady ich funkcjonowania oparte są na polu elektromagnetycznym, tworzonym przez cewkę przyciągającą zworę.Zawory pneumatyczne używane sprzed wszystkim jako element pneumatycznych układów napędowych i sterujących, i odgrywają w nich kluczową rolę. Używane są do pomocy w sterowaniu przepływem, ciśnieniem czynnika roboczego, natężeniem przepływu, jak również odpowiedzialne są za realizację funkcji specjalnych. W ofercie mamy również różne rodzaje elektrozaworów i zaworów kulowych, przepływowych, odcinających, zaworów zwrotnych. Wśród nich są zawory i elektrozawory 2/2, 3/2 odcinające do różnych mediów, regulujące przepływ, dławiące, dławiąco-zwrotne oraz zawory logiczne.  Inny element to wyspy zaworowe, które cechują się dużym przepływem przy minimalnym poborze mocy.

Oprócz tego, oferujemy płyty zaworowe oraz różne akcesoria do zaworów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png