sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Siłowniki pneumatyczne

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Siłowniki pneumatyczne

Siłowniki pneumatyczne znajdującej się w sklepie Akcesoria CNC są w wielu wariantach do wyboru. Są to siłowniki pneumatyczne jednostronne i dwustronne, a także o działaniu liniowym, obrotowym i dociskowym. Siłowniki tego rodzaju dostaną Państwo w naszym sklepie praktycznie od ręki. Oferta sklepu obejmuje siłownik pneumatyczny o średnicach tłoka od 6 do 250 mm, a każdy z nim jest wyprodukowany w oparciu o najnowsze technologie i spełnia wszelkie normy. Siłownik o działaniu jednostronnym i dwustronnym o średnicy tłoka 32 do 160 mm został wykonany według standardu ISO 6431, dlatego też może być swobodnie zamieniany z siłownikami zupełnie odmiennych producentów, które oczywiście zostały wyprodukowane w tej samej normie.

Oferta obejmuje aż ponad 3 tys. kompletnych siłowników pneumatycznych, a jeżeli życzą sobie Państwo specjalny rodzaj siłownika to prosimy o kontakt – wykonamy go na specjalne zamówienie.

 

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza