sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Obejma zaciskowa

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8 głosów)
Obejma zaciskowa

Obejma zaciskowa należy do akcesoriów wchodzących w skład armatury pneumatycznej. Może spełniać kilka zadań, lecz najważniejszym z nich solidne mocowanie węży na rurach- obejmę wystarczy umieścić w wybranym miejscu i dokręcić znajdującą się na niej śrubę. To spowoduje zaciśnięcie się. Tego typu elementy znajdują zastosowanie w wielu rozmaitych firmach z różnych gałęzi przemysłu.


Obejmy zaciskowe znajdujące się w naszym sklepie podzielono na trzy kategorie dla łatwiejszego odnalezienia stosownych modeli. W ofercie mamy więc opaski Jubilee W1-DIN, opaski ślimakowe 9 mm oraz obejmy zaciskowe SUPER CLAMP W2. Taka różnorodność pozwala na dopasowanie odmiany do potrzeb. Na Państwa życzenie możemy sprowadzić takie modele, których na co dzień nie posiadamy w asortymencie.


Niezależnie od modelu, każda obejma zaciskowa znajdująca się w naszym sklepie prezentuje najwyższą jakość na rynku. Muszą Państwo wiedzieć, że współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy korzystają ze starannie dobranych surowców. Obejmy będą sprawować się doskonale przez długi czas.
Poza obejmami zaciskowymi, w naszej ofercie znajduje się znacznie więcej sprzętu. U nas znajdą Państwo części maszyn CNC, elektronarzędzia, wiertła i wiele innych elementów. Jeśli zaś chodzi o pneumatykę to proponujemy między innymi:

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza