Akcesoria CNC silniki krokowe sterowniki łożyska liniowe prowadnice liniowe śruby kulowe trapezowe sterownik silnika krokowego Łożyska liniowe Śruby trapezowe Silnik krokowy Serwonapęd Prowadnica liniowa

tel: 87 307 07 50 * tel: 87 307 07 60 *** fax: (87) 737 12 60 *** e-mail: biuro@cnc.info.pl

Akcesoria CNC
Jak kupić Jak zbudować maszynę CNC kalkulator obliczeń przekładni pasowych Kontakt EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki
 
rzetelna firma
 
tax free zwrotpodatku dla podróżnych

Oprogramowanie CNC

MACH3

MACH3

Najnowsza wersja najbardziej popularnego programu do sterowania maszynami CNC. Program Mach3 umożliwia importowanie plików w formacie DXF, HPGL, JPG i BMP oraz oczywiście otwiera pliki tekstowe z zapisem G-CODE. Każdej warstwie pliku wektorowego można podczas importu zadać wiele parametrów obróbki, takich jak głębokość wejścia narzędzia w materiał, szybkość obróbki, kierunek i prędkość obrotową wrzeciona, rodzaj użytego narzędzia.


MACH3 Kreatory

Kreatory Mach3

Kreatory są to mini programy, które poszerzają możliwości programu Mach3. W szybki i łatwy sposób pozwalają one przygotować G-kod dla często powtarzanych zadań w programie Mach3. Użytkownik może taki kreator stworzyć według własnych potrzeb. Razem z programem Mach 3 dostarczany jest zbiór kreatorów przygotowany przez użytkowników programu Mach3.


LazyCam

LazyCam

Jest to program, który w łatwy i szybki sposób na podstawie plików dxf, czy hpgl [oraz wielu inny typów plików] pozwoli na wygenerowanie G-kodu, który następnie wykona program Mach3. W programie istnieje możliwość definiowania parametrów obróbki. Podczas importu pliku wektorowego, w każdej z jego zdefiniowanych warstw możemy określić: średnicę narzędzia, głębokość wejścia narzędzia w materiał, szybkość obróbki, kierunek i prędkość obrotową wrzeciona, rodzaj użytego narzędzia.


ArtCam

artcam

Delcam ArtCAM Express 2013 to proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie do wspomagania projektowania i wytwarzania w przystępnej cenie.

Delcam ArtCAM Express wykorzystywany jest w przemyslie drzewny, reklamowym, zdobnictwie przemysłowym. Program wspomaga proces wytwarzania produktu począwszy od stworzenia modelu, przez projekt obróbki, kończąc na wygenerowaniu kodu. Delcam ArtCAM Express 2013 po przez szeroką gamę postprocesorów pozwala dopasować kod NC do sterowania maszyny. Program dodatkowo posiada budowę modułową, przez co może zostać rozbudowany o dodatkowe moduły.


STEP2CNC

STEP2CNC

Program STEP2CNC przeznaczony jest do sterowania dowolną obrabiarką CNC 4-osiową, podłączoną do jednego z wybranych portów LPT komputera PC wyposażonego w system operacyjny Windows od 95 do Windows 7 (nie 64-bit!). Program obsługuje tylko jeden (dowolny) port LPT i interpretuje polecenia dla 4 osi (XYZA). Sterownie odbywa się przez wysyłanie do portu LPT sygnałów - na przemian "wysokich" i "niskich" - o odpowiedniej częstotliwości i synchronizacji. Sygnały te przetwarzane ną następnie na ruch przez sterowniki silników poszczególnych osi.


eduCAD

eduCAD

Program eduCAD jest wektorowym programem graficznym, przy pomocy którego można tworzyć różnego rodzaju rysunki techniczne. Jego głównym przeznaczeniem jest wykonywanie rysunków technicznych i wektorowych oraz nauka podstaw CAD ("komputerowego rysowania"). Użyteczny będzie wszędzie tam, gdzie używanie AutoCADa jest ekonomicznie nieuzasadnione oraz w domu i szkole (na lekcjach przedmiotów technicznych i informatyce - w klasach profilowanych).
Nowością w tej wersji programu jest eksport plików do formatu HPGL (ploterowy format PLT) oraz wbudowany konwerter PLT->CNC, konwertujący plik PLT na g-kod (standard DIN) dla obrabiarek sterowanych numrycznie.


Do góry
Projekty maszyn sterowniki cnc Oprawy narzędziowe
Sterowniki silników krokowych - oferta i ceny silniki krokowe - oferta i ceny narzędzia skrawające
ŁOŻYSKA LINIOWE - oferta i ceny PROWADNICE LINIOWE - oferta i ceny Wrzeciona elektryczne - oferta i ceny
Pasy i koła zębate pasy napędowe taśma bezkońcowa pasy bezkońcowe tasmy transportujace pasy napedowe tasma bezkoncowa - oferta i ceny śruby kulowe śruby trapezowe napęd liniowy - oferta i ceny Listwy zębate koła zębate przesów liniowy - oferta i ceny
Zadajniki obrotowo impulsowe MPG Łożyska w oprawach - oferta i ceny Prowadniki przewodów - oferta i ceny
SERWO STEROWNIKI - oferta i ceny Przekładnie planetarne Czujnik długości narzędzia - oferta i ceny
Stoły liniowe - oferta i ceny Wielokliny - oferta i ceny
Sprzęgła precyzyjne sprzęgła kłowe sprzęgła mieszkowe - oferta i ceny
Zasilacze sterowników - oferta i ceny FALOWNIKI przemienniki częstotliwości falowniki przetwornice częstotliwośc falownik - oferta i ceny Osłony mieszkowe
Elektronika cnc - oferta i ceny PLC - oferta i ceny Pasy i koła klinowe - oferta i ceny
Łańcuchy, koła łańcuchowe - oferta i ceny Tuleje ślizgowe - oferta i ceny Przekładnie kątowe - oferta i ceny
aktuatory liniowe - oferta i ceny pomiar przemieszczeń - oferta i ceny Łączniki krańcowe - oferta i ceny
Generator przebiegu prostokątnego - oferta i ceny Profile aluminiowe konstrukcyjne łożyska - oferta i ceny
Złącza obrotowe Loctite - chemia techniczna THK - oferta i ceny
Profile Aluminiowe Tworzywa sztuczne Dźwignie zaciskowe
Koła ręczne Pokrętła sterujące Pokrętła zaciskowe
Uchwyty Zamki Zawiasy
System mocowania czujika Wibroizolatory Zestawy kołowe i koła
Liczniki, mierniki, regulatory Przekaźniki czasowe Silniki elektryczne
Narzędzia pneumatyczne Pneumatyka Uszczelnienia techncizne

pRZEKŁADNIE PLANETARNE

Przekładnie planetarne

Wychodząc na przeciw oczekiwań naszych klientów wprowadziliśmy do oferty szeroką gamę przekładni planetarnych.

Przekładnie te charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Prosimy zapoznać się z kartami katalogowymi,a w razie pytań

o kontakt z naszym działem doradztwa technicznego, gdzie technicy pomogą dobrać odpowiednią przekładnię dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

Zobacz katalog - KATALOG

 
łożyska nsk łożyska SKFłożyska FAG - prowadnice liniowe łożyska liniowełożyska CX
Abba linear - prowadnice linioweBEA INGRANAGGI S.p.A., Włochy - łańcuchy koła łańcuchoweelatech - pasy zębate poliuretanowegates pasy zębate pasy klinowe neoprenowesit
rexroth - prowadnice liniowe łożyskarw sprzęgła precyzyjnethk prowadnice liniowe łożyska liniowe
baldor serwonapędyelte elektrowrzecionaktr sprzęgła
hiwin prowadncesołtys design - projekty maszyn cncbrevetti stendalto prowadniki przewodów
alumatic
 

Forum cnc.info.pl

WWW.CNC.INFO.PL

Znajdziesz tam tysiące informacji dotyczących budowy, sterowania i obsługi maszyn CNC.

Fotografie, plany budowy, porady, opinie, rozwiązania problemów.

Dowiesz się jak samemu zbudować:

  • ploter
  • frezarkę
  • grawerkę
  • tokarkę
  • wycinarkę plazmową
  • wycinarkę styropianu

Zakaz kopiowania opisu i zdjecia, wszystkie próby będą zgłaszane do odpowiednich organów !!
Opis sprzedawanych przeze mnie przedmiotów jak i zamieszczone niektóre zdjecia stanową przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawa z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211).