Akcesoria CNC silniki krokowe sterowniki łożyska liniowe prowadnice liniowe śruby kulowe trapezowe

tel: 87 307 07 50 * tel: 87 307 07 60
fax: (87) 737 12 60
e-mail: biuro@cnc.info.pl


Jak kupić Jak zbudować maszynę CNC kalkulator obliczeń przekładni pasowych Kontakt EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki

STEROWNIKI MASZYN CNC

STEROWNIKI MASZYN CNC

Na stronach widoczne są tylko przykładowe rozwiązania typowych sterowników numerycznych.

Wykonujemy na zamówienie sterowniki maszyn CNC na większe prądy i dowolną ilość osi. Sterowniki są kompletne i gotowe do podłączenia, zamknięte w obudowy wyposażone w wyłącznik awaryjnego zatrzymania.
Każdy sterownik wykonujemy indywidualnie według wymagań klienta.
Sterowniki współpracują z programami sterującym przez port LPT obrabiarkami CNC i ploterami np. Mach2/Mach3, KCam, Master5, TurboCNC, Step2CNC i wielu innych.
Możemy również wykonać sterowniki komunikujące się z komputerem za pomocą USB.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sterowania numerycznego cnc@cnc.info.pl lub tel: +(48) 87 644 36 78 wew.911

Specjaliści pomogą Państwu dobrać sterowanie odpowiednie do projektowanej maszyny.

 


STEROWNIK 3 OSIOWY - 3D1A 1/2
Sterownik CNC - Mach 3

Sterownik 3D 1A umożliwia sterowanie 3 bipolarnych dwufazowych silników krokowych z maksymalnym prądem do 1,5A na fazę. Silniki sterowane są półkrokowo co dwukrotnie podwaja liczbę kroków silnika.

Sterownik można wykorzystać do sterowania małym ploterem, grawerką lub wycinarką styroduru.

 

Napięcie zasilania silników - 45V
Podział kroku - 1/2

 

Sterownik dedykowany jest do silników krokowych FL57STH56-1006A

 

Opis MACH3
STEROWNIK 3 OSIOWY - 3D1A 1/8
SterownSterownik CNC 3D

Sterownik 3D 1A 1/8 umożliwia sterowanie 3 bipolarnych dwufazowych silników krokowych z maksymalnym prądem do 1,5A na fazę. Silniki sterowane są krokiem dzielonym na 8 co zwiększa płynność pracy.

Sterownik można wykorzystać do sterowania małym ploterem, grawerką lub wycinarką styroduru.

 

 

Napięcie zasilania silników - 28V
Podział kroku - 1/8

 

Sterownik dedykowany jest do silników krokowych FL57STH56-1006A

 

Opis Sterownik CNC 3d 1a
STEROWNIK 3 OSIOWY - 3D4A

Sterownik 3D 4A zbudowany na nowoczesnych sterownikach silników krokowych SSK-B03 umożliwia sterowanie 3 bipolarnych dwufazowych silników krokowych z maksymalnym prądem do 4A na fazę. Sterowniki umożliwiają pracę mikrokrokową bez utraty momentu !!!

Sterownik ten jest najczęściej wykorzystywany w budowanych wypalarkach plazmowych oraz frezarkach do obróbki drewna, plexi, MDF, aluminium i innych miękkich materiałów.

Cała elektronika zamknięta jest w obudowie stalowej zamykanej kluczykiem. Wyposażony jest w grzybkowy przycisk awaryjnego zatrzymania.

STEROWNIK 3 OSIOWY - 3D8A

Sterownik 3D 8A zbudowany na nowoczesnych sterownikach silników krokowych SSK-B04 umożliwia sterowanie 3 bipolarnych dwufazowych silników krokowych z maksymalnym prądem do 7,8A na fazę. Sterowniki umożliwiają pracę mikrokrokową bez utraty momentu !!!

Sterownik ten jest najczęściej wykorzystywany w budowanych wypalarkach plazmowych oraz frezarkach do obróbki drewna, plexi, MDF, aluminium i innych miękkich materiałów.

Cała elektronika zamknięta jest w obudowie stalowej zamykanej kluczykiem. Wyposażony jest w grzybkowy przycisk awaryjnego zatrzymania.

Do góry
Projekty maszyn sterowniki cnc Oprawy narzędziowe Sterowniki silników krokowych - oferta i ceny silniki krokowe - oferta i ceny narzędzia skrawające ŁOŻYSKA LINIOWE - oferta i ceny PROWADNICE LINIOWE - oferta i ceny Wrzeciona elektryczne - oferta i ceny Pasy i koła zębate pasy napędowe taśma bezkońcowa pasy bezkońcowe tasmy transportujace pasy napedowe tasma bezkoncowa - oferta i ceny śruby kulowe śruby trapezowe napęd liniowy - oferta i ceny Listwy zębate koła zębate przesów liniowy - oferta i ceny Zadajniki obrotowo impulsowe MPG Łożyska w oprawach - oferta i ceny Prowadniki przewodów - oferta i ceny SERWO STEROWNIKI - oferta i ceny Przekładnie planetarne Czujnik długości narzędzia - oferta i ceny Stoły liniowe - oferta i ceny Wielokliny - oferta i ceny Sprzęgła precyzyjne sprzęgła kłowe sprzęgła mieszkowe - oferta i ceny Zasilacze sterowników - oferta i ceny FALOWNIKI przemienniki częstotliwości falowniki przetwornice częstotliwośc falownik - oferta i ceny Osłony mieszkowe Elektronika cnc - oferta i ceny PLC - oferta i ceny Pasy i koła klinowe - oferta i ceny Łańcuchy, koła łańcuchowe - oferta i ceny Tuleje ślizgowe - oferta i ceny Przekładnie kątowe - oferta i ceny aktuatory liniowe - oferta i ceny pomiar przemieszczeń - oferta i ceny Łączniki krańcowe - oferta i ceny Generator przebiegu prostokątnego - oferta i ceny Profile aluminiowe konstrukcyjne łożyska - oferta i ceny Złącza obrotowe Loctite - chemia techniczna THK - oferta i ceny Profile Aluminiowe Tworzywa sztuczne Dźwignie zaciskowe Koła ręczne Pokrętła sterujące Pokrętła zaciskowe Uchwyty Zamki Zawiasy System mocowania czujika Wibroizolatory Zestawy kołowe i koła Liczniki, mierniki, regulatory Przekaźniki czasowe Silniki elektryczne Narzędzia pneumatyczne Pneumatyka Uszczelnienia techncizne
pRZEKŁADNIE PLANETARNE

Przekładnie planetarne

Wychodząc na przeciw oczekiwań naszych klientów wprowadziliśmy do oferty szeroką gamę przekładni planetarnych.

Przekładnie te charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Prosimy zapoznać się z kartami katalogowymi,a w razie pytań

o kontakt z naszym działem doradztwa technicznego, gdzie technicy pomogą dobrać odpowiednią przekładnię dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

Zobacz katalog - KATALOG

 
łożyska nsk łożyska SKFłożyska FAG - prowadnice liniowe łożyska liniowełożyska CX
Abba linear - prowadnice linioweBEA INGRANAGGI S.p.A., Włochy - łańcuchy koła łańcuchoweelatech - pasy zębate poliuretanowegates pasy zębate pasy klinowe neoprenowesit
rexroth - prowadnice liniowe łożyskarw sprzęgła precyzyjnethk prowadnice liniowe łożyska liniowe
baldor serwonapędyelte elektrowrzecionaktr sprzęgła
hiwin prowadncesołtys design - projekty maszyn cncbrevetti stendalto prowadniki przewodów
alumatic

Forum cnc.info.pl

WWW.CNC.INFO.PL

Znajdziesz tam tysiące informacji dotyczących budowy, sterowania i obsługi maszyn CNC.

Fotografie, plany budowy, porady, opinie, rozwiązania problemów.

Dowiesz się jak samemu zbudować:

  • ploter
  • frezarkę
  • grawerkę
  • tokarkę
  • wycinarkę plazmową
  • wycinarkę styropianu
Zakaz kopiowania opisu i zdjecia, wszystkie próby będą zgłaszane do odpowiednich organów !!
Opis sprzedawanych przeze mnie przedmiotów jak i zamieszczone niektóre zdjecia stanową przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawa z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211).